Dünyanın Her Yerine Güvenle

Uluslararası kargo taşımacılığı yapan MeKargo bu alanda vermiş olduğu kaliteli hizmeti ile rakiplerinden kolayca ayırt edilmektedir. İnsanlar yurt dışına kargo göndermek istedikleri zaman mutlaka istedikleri ve ihtiyaç duydukları iki şey vardır. Bunlardan ilki kargonun zamanında ulaşması diğeri ise herhangi bir şekilde zarar görmemesidir. MeKargo insanların bu taleplerini en iyi şekilde karşılayarak uçak kargo taşımacılığında çok ciddi atılımlar yapmaktadır. MeKargo ile dünyanın her noktasına kargolarınızı gönderebilirsiniz. Uluslararası kargo hizmetlerinde deneyimli personeli ve hizmet kalitesi ile öne çıkan firmamız her gönderinin en hızlı ve en güvenli şekilde adresine teslim edilmesini sağlar. Ticari ya da bireysel gönderiler ayırt etmeksizin kaliteli hizmet sunan firmamız uluslararası hava taşımacılığı ile ilgili tüm süreçleri dikkatli bir şekilde takip ederek işlemlerin tamamlanmasını sağlar.

MeKargo ile Zamana Sahip Olun

Uluslararası kargo gönderilerinizin hızlı ve sağlam bir şekilde adresine ulaşmasını istiyorsanız alanında uzman bir firma ile çalışmanız gerekir. MeKargo sunduğu hizmetler ile yurt dışına kargo gönderme talebinizi eksiz bir şekilde yerine getirir. Firmamız yurt dışına kargo hizmeti verirken sürecin olabildiğince hızlı ilerlemesi için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünür. Paket içeriklerine göre gerekli olan izinleri, belgeleri ve paketleme yöntemlerini en uygun ve eksiksiz şekilde yerine getiren MeKargo ile zaman kazanırsınız. Gümrükte takılan, uluslararası taşımacılık kurallarına uygun olarak belgesi hazırlanmayan ve paketlemesi yapılmayan kargoların geri iade süreci ve bu sürecin sonunda yeniden hazırlanması çok ciddi bir zaman kaybı olduğundan dolayı MeKargo bu tür aksaklıklar yaşamanıza izin vermeyen operasyonel yapısı ile her zaman ihtiyacınız olandan fazlasını sağlar.

 

Uluslararası Kargo Hizmetinde Öncü

Yurt dışına kargo göndermek isteyenler kısacası uçak kargo hizmetinden yararlanmak isteyenlerin başvurması gereken firmaların Türk Sivil Havacılık Kanunu ile düzenlenmiş olan yönetmeliklere uyan firmaları tercih etmesi gerekir. Hava taşıyıcısı olabilmek ve yurt dışına kargo göndermek isteyenlere hizmet verebilmek için Türk Sivil Havacılık Kanunu ile belirlenen işletme ruhsatlarına sahip olmak gerekir. Aynı zamanda Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği üyesi olmak yurt dışına kargo gönderimi yapmak için zorunludur. Tüm bu prosedürleri yerine getirmeden taşımacılık hizmeti verdiğini iddia eden firmalarla kargolarınızın hiçbir şekilde güvende olmamanın yanı sıra herhangi bir kanun ve yönetmelik tarafından da korunmamaktadır. MeKargo ile gönderdiğiniz tüm gönderilerinizin kanunlar ve yönetmelikler tarafından korunur.